webmail
Telestrada

Internet i telefon proste i tanie jak nigdy dotąd

Już ponad 40 900 zadowolonych klientów korzysta z usług Telestrady!

Zadowoleni Klienci indywidualni

Nasi Abonenci doceniają  niskie ceny, atrakcyjne plany taryfowe, a także wysoką jakość świadczonych usług, dzięki czemu grono zadowolonych klientów Telestrady stale się powiększa. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to elastyczne podejście oraz rzetelne doradztwo w wyborze usług, z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz poziomu satysfakcji i zadowolenia każdego klienta.


Teraz i Ty możesz dołączyć do nas, ciesząc się niższymi rachunkami za telefon stacjonarny, telefon komórkowy, internet stacjonarny oraz internet mobilny, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz  wyjątkowymi Promocjami, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie.      

Jeżeli jesteś już naszym Abonentem i chcesz zyskać jeszcze więcej możliwości, zapraszamy do skorzystania z Promocji "Poleć nas znajomym", w której polecając nam swojego bliskiego, sąsiada lub znajomego jako przyszłego Klienta Telestrady, zarówno Ty jak i On możecie zyskać kupony wartościowe na darmowe abonamenty i połączenia telefoniczne. Więcej na temat Promocji w zakładce http://multimo.telestrada.pl/oferta1/promocja-polec-nas-znajomym

Jakość indywidualnej obsługi i rozsądne ceny doceniają wszyscy nasi Klienci.