webmail
Telestrada

Internet i telefon proste i tanie jak nigdy dotąd !!!

Tylko u nas komórka bez limitu za jedyne 17,99 zł!

Internet dla firm

Internet (DSL, Symetryczny, Mobilny) to usługi z których obecnie korzysta 10 000 zadowolonych klientów Telestrady S.A. w tym Instytucje publiczne oraz znaczące na rynku Firmy prywatne.
Usługa dostępu do internetu stacjonarnego obejmuje  internet : Symetryczny, DSL oraz ADSL oraz internet mobilny.
 INTERNET SYMETRYCZNYŁącza symetryczne przeznaczone są dla wymagających klientów biznesowych, dużych przedsiębiorstw i Instytucji, którym zależy na niezawodności oraz szybkiej transmisji danych, z równą prędkością pobierania (download) jak i wysyłania (upload) oraz stałą adresacją IP.
Czytaj więcej   

Oferta jest przygotowywana indywidualnie, wyślij poniższy formularz lub skontaktuj się z Działem biznesowym.


 INTERNET DSL, ADSL

W ramach usługi dostępu do internetu oferujemy Państwu usługę w oparciu o linie analogowe TPSA, w postaci internetu DSL - ze stałą adresacją IP oraz internetu aDSL - ze zmienną adresacją IP, pozwalającego na prędkość transferu danych do 20 mbps do użytkownika i do 1024 kbps od użytkownika.                               
  INTERNET MOBILNY


W ramach usługi dostępne są dwie Oferty:

Oferta mobilna z planami taryfowymi od 1 GB do 20 MB  oraz oferta  mobilna na System White Mobile WiFi, w ramach którego proponujemy  nowoczesne rozwiązanie usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu dla Twoich Klientów.                                                                     

PRZEJDŹ DO KONFIGURATORA USŁUG

Nasze doświadczenie i stosowane rozwiązania oraz elastyczność w podejściu do każdego klienta pozwalają na dostarczanie usługi z zachowaniem najwyższych standardów jakości obsługi, doradztwa oraz serwisu, tak aby każdy nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany, a jego oczekiwania zrealizowane w jak najwyższym stopniu.

Jakość indywidualnej obsługi i rozsądne ceny doceniają wszyscy nasi Klienci.